"Juventus" sutriuškino "Palermo" ekipą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijoje įvyko likusios 13 turo rungtynės. Įspudingą pergalę iškovojo „Juventus“ klubas, „Milan“ ir „Lazio“ iškovojo pergales rungtynių pabaigoje, o „Udinese“ pasinaudojo „Fiorentina“ lygiosiomis ir pakilo į 4 vietą.

Centrinėse sekmadienio rungtynėse „Juventus“ namuose triuškinamai rezultatu 5-0 iškovojo pergalę prieš „Palermo“ ekipą. Naudingiausiu Turino klubo žaidėju tapo nuo suolo pakilęs Alessandro Del Piero – italas pelnė du įvarčius bei prisidėjo prie dar vieno.

Pirmajį įvartį į svečių vartus pelnė rezultatyviausias šio sezono „Serie A“ žaidėjas Davidas Trezeguet, kampinio metu griūdamas per save pasiuntęs kamuolį į vartus. Prieš pertrauką taip pat puikią formą demonstruojantis Vincenzo Iaquinta puikios rekacijos dėka padvigubino savo ekipos persvarą.Likus 25 minutėms iki rungtynių pabaigos, susižeidusį antrojo įvarčio autorių pakeitė Alessandro Del Piero, kuris tuojau pat ėmėsi darbo.

Italas iškarto baudos smūgiu pelnė trečiajį ekipos įvartį. Po keturių minučių italas pradėjo komandos kontraataką ir surado laisvą komandos draugą Marco Marchionni, kuris gavęs Alessandro Del Piero perdavimą nenuvylė komandos draugų ir pelnė įvartį. Rungtynėms einant į pabaigą, Pavelas Nedvedas buvo pargriautas varžovų baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Palermo“ vartus. Alessandro Del Piero dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir rungtynės baigėsi rezultatu 5-0.

Po truputį į viršų kilantis „Milan“ išvykoje iškovojo sunkią pergalę prieš „Cagliari“ rezultatu 2-1 nepaisant to, kad Kaka 44 minutę neišnaudojo 11 metrų baudinio.

Jau pačioje rungtynių pradžioje tapo aišku, kad svečių laukia sunkus išbandymas. 4 rungtynių minutę buvo pakeltas kampinis prie „Milan“ vartų. Svečių ginyba nesugebėjo tinkamai uždengti Roberto Acquafresca ir šis smūgiu galva išvedė savo ekipą į priekį. Prieš pat kėlinio pabaigą „Milan“ užsidirbo 11 metrų baudinį, tačiau savo ekipos draugų pasitikėjimo nepateisino Kaka, smūgiavęs tiesiai į vartininką.

Tačiau antrajame kėlinyje „Milan“ ekipai pagaliau pradėjo šypsotis fortūna. 61 minutę Alberto Gilardino akrobatiškai priėmė Serginho aukštą perdavimą ir pasiuntė kamuolį į vartus. Likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos, „Milan“ išplėšė pergalę po taiklaus Andrea Pirlo atlikto baudos smūgio.

Paskutinėmis minutėmis pergalę taip pat iškovojo „Lazio“ klubas, namuose 1-0 įveikęs „Parma“ ekipą. Jau einant 89 minutei Romos klubui nusišypsojo laimė. Fabio Firmani smūgiavo į varžovų vartus ir kamuolys, atsimušęs nuo varžovų gynėjo ir pakeitęs kryptį, įskriejo į varžovų vartus.

Tuo tarpu „Udinese“ pasinaudojo „Fiorentina“ lygiosiomis ir, namuose 2-0 įveikusi „Siena“ pasipriešinimą, pakilo į ketvirtają vietą turnyrinėje lentelėje. Įvarčius „Udinese“ klubui pelnė Italijos nacionalinės rinktinės nariai Antonio Di Natale bei Fabio Quagliarella.