"Juventus" svečiuose sutriuškino "Fiorentina" ir pateko į taurės finalą (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmojo "Coppa Italia" pusfinalio atsakomasis mačas, kuriame grūmėsi 2015-aisiais gerą formą demonstruojantis Florencijos "Fiorentina" bei "Serie A" čempionas Turino "Juventus".

Massimiliano Allegri auklėtiniai auklėtiniai per pirmąją dvikovą namuose kiek netikėtai turėjo pripažinti "Violos" pranašumą, tačiau varžovų tvirtovėje atsitiesė su kaupu.

"Juventus" po Alessandro Matri bei Roberto Perreyros tikslių smūgių rezultatu 2-0 pirmavo jau po pirmojo kėlinio. Dviejų įvarčių persvara žengti į finalą jau buvo pakankama, nes pirmosios rungtynės buvo pralaimėtos 1-2.

Nepaisant to, 59-ąją minutę dar kartą pasižymėjęs Leonardo Bonucci svečių pranašumą pavertė triuškinamu.

Nacionaliniame čempionate taip pat dominuojantis Turino klubas dabar laukia savo varžovų iš antrojo pusfinalio, kurio atsakomasis mačas įvyks rytoj. Jame susikaus Romos "Lazio" bei "Napoli", kuris šį sezoną jau atėmė iš "bianconeri" Italijos supertaurę.

"Fiorentina" 0 - 3 "Juventus"
[0-1] 21' Alessandro Matri
[0-2] 44' Roberto Perreyra
[0-3] 59' Leonardo Bonucci
87' Alvaro Morata ("Juventus") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7629544" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>