„Juventus“ turėjo vargo su „Spezia“ išvykoje, tačiau iškovojo pirmąją pergalę „Serie A“ sezone © REUTERS nuotr.

Turino „Juventus“ penktajame ture iškovojo pirmąją pergalę šiame „Serie A“ sezone – išvykoje 3:2 įveikė „Spezia“ komandą.

Rungtynės „senajai senjorai“ buvo tikrai nelengvos. Pirmajame kėlinyje „Juventus“ įsiveržė į priekį po tikslaus Moise Keano smūgio, tačiau 33-ąją minutę „Spezia“ rezultatą išlygino.

O 49-ąją minutę šeimininkai įsiveržė ir į priekį po Emmanuelio Gyasi įvarčio.

Tiesa, vėliau du įvarčiai per 7 minutes lėmė „Juventus“ pergalę – 66-ąją minutę pasižymėjo Federico Chiesa, o pergalingo įvarčio autorius tapo Matthijsas De Ligtas.

Po 5 turų „Juventus“ sąskaitoje jau 5 taškai.

Kitame mače „Salernitana“ iškovojo pirmą sezono tašką. „Serie A“ naujokai namuose pristabdė Veronos „Hellas“ ekipą su kuria sužaidė 2:2.