„Juventus“ turėjo vargo su „Spezia“ išvykoje, tačiau iškovojo pirmąją pergalę „Serie A“ sezone © REUTERS nuotr.

Turino „Juventus“ penktajame ture iškovojo pirmąją pergalę šiame „Serie A“ sezone – išvykoje 3:2 įveikė „Spezia“ komandą.

Rungtynės „senajai senjorai“ buvo tikrai nelengvos. Pirmajame kėlinyje „Juventus“ įsiveržė į priekį po tikslaus Moise Keano smūgio, tačiau 33-ąją minutę „Spezia“ rezultatą išlygino.

O 49-ąją minutę šeimininkai įsiveržė ir į priekį po Emmanuelio Gyasi įvarčio.

Tiesa, vėliau du įvarčiai per 7 minutes lėmė „Juventus“ pergalę – 66-ąją minutę pasižymėjo Federico Chiesa, o pergalingo įvarčio autorius tapo Matthijsas De Ligtas.

Po 5 turų „Juventus“ sąskaitoje jau 5 taškai.

Kitame mače „Salernitana“ iškovojo pirmą sezono tašką. „Serie A“ naujokai namuose pristabdė Veronos „Hellas“ ekipą su kuria sužaidė 2:2.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • jo

Slykstukas lenkas kiauras kaip retis, sykart planas sito prasigerusio muziko nepavyko. Pagaliau pergale, be chiesos stpdv butume iskrite is lygos

• +3
  • Vladas

Atsigauna po truputį po tironijos, geras mačas čempionų lygoje dabar ir čia. Žaidėjai vėl atrodo laimingi ir neperkreiptais veidais. Benzema geras pavyzdys kaip po vergystės galima vėl džiaugsma aikštėje atrasti, tai ir Juventusas po truputį eis į priekį.