K. Benzema „hat-trickas“ per 7 minutes leido „Real“ nušluoti „Valladolid“ ekipą © AP nuotr.

Sekmadienį vykusiame „La Liga“ mače Madrido „Real“ namuose rezultatu 6:0 sutriuškino „Valladolid“ vienuolikę.

Keturi „karališkojo“ klubo įvarčiai krito pirmame kėlinyje. 22 minutę šeimininkus į priekį išvedė Rodrygo.

Toliau sekė trys žaibiški Karimo Benzema įvarčiai. 29 minutę prancūzas „uždarė“ Viniciuso Junioro perdavimą, 32 minutę Benzema užbaigė puikų solo reidą smūgiu į viršutinį vartų kampą, o „vyšnaitę ant torto“ jis padėjo 36 minutę smūgiu per save nuginkluodamas oponentų vartininką.

Prie įvarčių šou prisidėjo ir Marco Asensio, kuris 73 minutę pelnė penktąjį savo ekipos įvartį.

Galutinį tašką Carlo Ancelotti auklėtiniai padėjo 90+2 minutę, kuomet pasižymėjo Lucas Vazquezas.

Po šio susitikimo Madrido „Real“ vis dar užtikrintai stovi antroje turnyrinės lentelės vietoje, o juos nuo čempionato lyderių „Barcelona“ skiria 12 taškų.