K. Benzema „hat-tricku“ pažymėtose rungtynėse „Real“ susitvarkė su „Almeria“ © AP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse Madrido „Real“ namuose rezultatu 4:2 įveikė „Almeria“ futbolininkus.

„Real“ puolimo žvaigždė pirmąjame kėlinyje buvo „lyg ant sparnų“ ir spėjo įforminti „hat-tricką“. Prancūzas pasižymėjo 5, 17 ir 42 minutėmis.

„Almeria“ 45+1 minutę sušvelnino atsilikimą ir komandos į rūbinę išėjo rezultatui esant 3:1.

Antroje mačo pusėje abi komandos pelnė po įvartį. 47 minutę oponentų vartininką atsakė šeimininkų krašto puolėjas Rodrygo, o 61 minutę savuoju įvarčiu atsakė „Almeria“ saugas Lucas Robertone.

Po šio susitikimo „Real“ vis dar išlieka antroje turnyrinės lentelės pozicijoje, aštuoniais taškais atsilikdami nuo pirmoje vietoje esančios „Barcelona“ futbolininkus.