K. Benzema ir G. Bale'as patyrė traumas

Pergale 5:1 pasibaigusiame mače prieš „Sporting Gijon“ ekipą, du Madrido „Real“ žaidėjai – Garethas Bale`as ir Karimas Benzema patyrė traumas.

Benzema kulkšnies traumą patyrė po netyčionio komandos draugo Jameso Rodriguezo spyrio. Komandos treneris Zinedine`as Zidane`as po rungtynių sakė, jog puolėjas tiesiog patyrė sumušimą ir neturėtų ilgam iškristi iš rikiuotės.

Tuo tarpu Bale`as patyrė blauzdos sužeidimą. Pirmadienį bus atlikti tyrimai, po kurių paaiškės kokio rimtumo yra trauma ir kiek laiko valas turės praleisti be futbolo.

Abu žaidėjai mačo metu buvo pakeisti – Bale`as iškart po pertraukos, o Benzema 65 rungtynių minutę.

Prieš patirdami traumas abu žaidėjai rungtynėse spėjo pasižymėti – Bale`as pelnė pirmąjį komandos įvartį, o Benzema pridėjo du tikslius smūgius.