K. Havertzo vedamas „Bayer“ iškovojo nesunkią pergalę išvykoje © „Reuters“ nuotr.

Pirmadienio vakarą įvyko dar vienerios 26-ojo „Bundesliga“ pirmenybių turo rungtynės.

Nesunkią pergalę išvykoje pasiekė dėl vietos Čempionų lygoje vis dar kovojanti „Bayer“ ekipa, kuri net 4:1 įveikė „Werder“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė 24-ąją minutę, kai po Moussa Diaby perdavimo kamuolį galva į vartus nukreipė Kai Havertzas.

„Bayer“ pranašumu džiaugėsi neilgai – jau 30-ąją minutę po kampinio rezultatą išlygino Theodoras Gebre Selassie.

Svečiai persvarą susigrąžino dar po trijų minučių, kai dar kartą galva kamuolį į vartų tinklą nukreipė K. Havertzas. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Werder“ turėjo puikią progą rezultatą išlyginti, tačiau ja pasinaudoti nesugebėjo.

61-ąją minutę „Bayer“ dar sykį mušė įvartį galva – šį kartą pasižymėjo Mitchellis Weiseris.

Tašką šiame mače 78-ąją minutę padėjo Keremas Demirbay'us.

Penktoje vietoje šiuo metu esanti „Bayer“ ekipa nuo ketvirtosios vietos atsilieka vos vienu tašku.