K. Hjulmandas: mūsų žaidėjai nusprendė, kad nori tęsti rungtynes tą patį vakarą © AFP nuotr.

Danijos - Suomijos nacionalinių rinktinių akistata įsimins daugeliui futbolo aistruolių visam likusiam gyvenimui. Sulaikęs kvėpavimą futbolo pasaulis stebėjo, kaip ant žaliosios futbolo vejos medicininio personalo buvo gaivinamas vienas Danijos rinktinės lyderių - Christianas Eriksenas.

Po to, kai Christianas Eriksenas ant neštuvų buvo išgabentas į ligoninę, abiejų šalių sirgaliai vieningai ėmė skanduoti futbolininko vardą ir pavardę, kartu su visa futbolo bendruomene tikėdamiesi, kad viskas baigsis gerai. 

Tuo metu, kai pasaulis su išgąsčiu laukė žinios apie futbolininko sveikatą, komandos rūbinėje skambėjo padrąsinantis žodžiai vienas kito atžvilgiu. Po rungtynių, kuriose privalėjo pripažinti sensacingą Suomijos rinktinės pergalę, vyriausiasis komandos treneris Kasperas Hjulmandas spaudai sakė: 

„Šiandienos įvykis mums visiems priminė, kas yra svarbiausia šiame gyvenime. Aš negaliu tinkamai nusakyti žodžiais, kaip didžiuojuosi savo komandos vyrais. Komandos rūbinėje jie tapo vienas kito ramsčiu ir nebijojo pademonstruoti savo emocijų. Jie nutarė nieko nespręsti iki to momento, kai gausime informaciją apie Christiano sveikatos būklę.“

„Kai mus pasiekė džiugios naujienos iš ligoninės, turėjome du pasirinkimus. Žaisti tą patį vakarą arba rytoj 12:00. Susitikime su UEFA atstovais mūsų niekas neragino pasirinkti rungtynių pratęsimo tą patį vakarą. Mūsų žaidėjai nusprendė, kad varžybas tęsti nori šiandien. Manau, kad tai buvo geriausias sprendimas, siekiant palikti viską nuošalyje po šios dienos,“ - pridūrė treneris. 


Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos