K.Ivaškevičius debiutavo "Hearts" gretose © Eurofootball.lt
Trečiadienį Škotijos "CIS Insurance" taurės rungtynėse Edinburgo "%c00219" gretose debiutavo lietuvis Kęstutis Ivaškevičius, kartu su komanda šventęs įtikinamą pergalę 4-0 prieš antrosios Škotijos lygos ekipą "Alloa Athletic".

"Alloe Athletic" 0 - 4 Edinburgo "Hearts"
34` [0 - 1] Juho Makela
46` [0 - 2] Juho Makela
82` [0 - 3] Juho Makela
88` [0 - 4] Bruno Aguiar

79` iš aikštės išvarytas Chris Townsley ("Alloe Athletic")

Valdo Ivanausko vadovaujamoje ekipoje, kuri trečiadienį žaidė be daugelio komandos lyderių, %p02708 atsidūrė startinėje sudėtyje ir žaidė visas rungtynes, tačiau pasižymėjo tik geltona kortele.

Edinburgo klubo gretose antrojo kėlinio viduryje po keitimo pasirodė ir kitas lietuvis puolėjas Andrius Velička. Šis žaidėjas pasižymėjo labiau - 79 minutę už pražangą prieš lietuvį iš aikštės buvo išvarytas Chrisas Townsley, o dar po kelių minučių puolėjas protingai "atmetė" kamuolį suomiui Juho Makelai, kuris antruoju bandymu nuginklavo "Alloe Athletic" vartininką.

Būtent retai aikštėje pasirodantis J.Makela tapo geriausiu rungtynių žaidėju, kadangi sugebėjo pelnyti "hat-tricką". 88-ą minutę triuškinimą pabaigė portugalas Bruno Aguiaras, įspūdingu tolimu smūgiu nuginklavęs varžovų vartininką.