K. Koulibaly apie savo kainą: mano tėvai iš to tik pasijuoktų

Senegalo rinktinės gynėjas Kalidou Koulibaly neleidžia transferų gandams nukreipti jo minčių nuo artėjančių H grupės rungtynių prieš Kolumbiją.

"Napoli" futbolininkas dar prieš dvejus metus derėjosi su Londono "Chelsea", o vis dažnėjant kalboms, jog šiam klubui vadovaus Maurizio Sarri, vėl pradedama spėlioti apie jo išvykimą į "Premier" lygą.

Tuo tarpu Senegalas po pirmųjų dviejų mačų turi keturis taškus, tad bilietą į kitą etapą jam šiandien garantuotų lygiosios.

"100 mln. eurų - jeigu šį skaičių pasakytumėte mano tėvams, jie smagiai pasijuoktų", - paklaustas apie tai, kaip jaučiasi, kai yra vertinamas minėta suma, atsakė Koulibaly.

"Ši kaina yra tai, ką diktuoja rinka. Aš apie ją negalvoju, tiesiog stengiuosi atiduoti visas jėgas aikštėje."

"Apie savo ateitį negalvoju nė minutės, nes tam, jog čia būtume, dirbome trejus metus, ir jeigu kažkas pasaulio čempionato metu mane išblaškys, aš paliksiu tai nuošalyje todėl, kad noriu būti ties pasaulio čempionatu susikoncentravęs 100 procentų."

"Mes dirbome labai daug, esame labai atsidavę bei norime būti aštuntfinalyje. Dėl viso kito pažiūrėsime vėliau. Mano komandos draugai turėtų pasitikėti manimi bei vieni kitais, taigi, savo ateičiai aš dabar neskiriu nė minutės."

Senegalas šiuo metu išlieka vienintele komanda, kuri dar gali žengti į kitą etapą, iš viso Afrikos žemyno.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...