• gud
  dy_kej

  Transferas labai realus,bet idomu,kaip su FFP bus?Ar nepazeis finansiniu taisykliu?Tikiuosi,kad ne.

  Visi kalba apie FPP. Bet Realas uždirbęs virš 1 mlrd per paskutinius 4/5 sezonus. Paskutinius 3 metus - net iš transferų sugebėjo gaut pelno. Nekalbant apie transliacijų pinigus, ČL pinigus ir rėmėjų kontraktus. Tai toks klubas kaip Real Madrid (arba Barca/MU/Juve/Bayern) ir taip kiekvienais metais galėtų sau leist ~150-200mln biudžetą transferams. O dabar galima padaugint tą iš 4-5 sezonų ir gaunam sumą. FFP skaičiuojasi paskutinių trijų sezonų. Tai Realui geriausia pirkt dabar, nes jeigu sekantis sezonas bus be trofėjų - į FFP bus tilpt sunkiau. Ir šiaip savaime suprantama reiks išsiparduot žaidėjų.

  • 4
 • dy_kej

  Transferas labai realus,bet idomu,kaip su FFP bus?Ar nepazeis finansiniu taisykliu?Tikiuosi,kad ne.

  • 8
 • To zd (IP: 50a71c89c)

  Viskas ok, pritariu, bet ar budamas 25-30 metu nepraras motyvacijos? WC laimeta, golu prispardes, tikiu ir cl iki to laiko paims.

  • -2
 • Zd (IP: f8b5e7a5f)

  Gan imanomas variantas sia vasara, bet jau butu ne pries trasnferu langa, kad FFP nepazeistu. O jei is tikro.. tai taip nutiks tik jei pats mbappe pasakys , kad nori but parduotas. Kiek skaites visur , tai visi rimti saltiniai raso, jog perezas psg prezidenta gerbia labai ir be jo leidimo neprades kalbu su mbappe. (Yra ten tas psg prezidentas ir jo burelis siejami su visokiais nesvariais dalykeliais, o tie tamsieju futbolo uzkulsiai ne mums prieinami). Siaip 250 atrodytu daug, bet manau kad po to neymaro transfero rinkos pasikeitimo tai gan pigu. Jau 100 ivarciu sumuses o dar tik 20 metu. Ir tikrai neatrodo kaip flopas. Isivaizduot kaip dar atsiskleis kai subres labiau kokiu 25 ir kiek patirties bus igaves.. is kart tie 250 atrodo verti, ne taip kaip uz neymara visi sutinka, kad permoketa daug kartu. Ir plius realui nebutu taip blogai is kart ta suma mazesne atrodo pardavus pora zaideju kurie neturi klube ateities. Bale, rodriguez ir t.t. Zodziu butu tikrai labai rimtas pirkinys, bet vis gi noreciau dar kad paskelbtu mendy ir ndombele tinklus mestu. Nes saugai lakste be motyvacijos.

  • 3

Kitos naujienos