K. Mbappe debiute - įvartis ir rezultatyvus perdavimas, Neymaras taip pat pasižymėjo (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti pirmieji du penktojo "Ligue 1" turo mačai.

Pirmasis iš jų, kuriame susitiko "Lille" ir "Bordeaux" futbolininkai, labiausiai pasižymėjo pražangomis bei kortelėmis, tačiau baigėsi rezultatu 0-0. Svečiuose žaidusiai Bordo komandai nepavyko laimėti net nepaisant to fakto, jog varžovų saugas Thiago Maia iš aikštės buvo pašalintas dar 32-ąją minutę.

Kiek vėliau "Metz" savų sirgalių akivaizdoje priėmė "Paris Saint-Germain" klubą. Pastarajame kartu su Neymaru jau žaidė kitą vasarą antru brangiausiu futbolininku tapsiantis Kylianas Mbappe.

Paryžiečiai, kaip ir tikėtasi, šiame mače prieš turnyrinės lentelės autsaiderius dominavo, o Edinsonas Cavani po Neymaro perdavimo juos į priekį išvedė sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį. Tiesa, labai greitai pusiausvyrą galva atstatė Emmanuelis Riviere'as.

Nepaisant gero pasirodymo pirmajame kėlinyje, po pertraukos "Metz" vienuolikei viską sugadino prieš Mbappe prasižengęs Benoit Assou-Ekotto, kuriam buvo parodyta raudona kortelė.

Po šio epizodo Milano Biševaco klaida pasinaudojo ir debiutinį įvartį įmušė pats Mbappe, o dar po kelių minučių tikslų tolimą šūvį atliko Neymaras. Galiausiai, varžovams suklydus dar kartą Cavani į savo sąskaitą įsirašė dublį ir viską užbaigė po keitimo pasirodęs Lucasas Moura.

Įdomu, kad PSG gretose rungtynes nuo pirmųjų minučių pradėjo ir Julianas Draxleris, tad Kylianas Mbappe iš esmės žaidė už Edinsono Cavani nugaros.

Sostinės klubas iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų bei toliau pirmauja čempionate.

"Lille" 0 - 0 "Bordeaux
32' Thiago Maia ("Lille") pašalintas iš aikštės

"Metz" 1 - 5 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 31' Edinson Cavani
[1-1] 37' Emmanuel Riviere
56' Benoit Assou-Ekotto ("Metz") pašalintas iš aikštės
[1-2] 59' Kylian Mbappe
[1-3] 69' Neymar
[1-4] 75' Edinson Cavani
[1-5] 87' Lucas Moura