K. Mbappe dublis atvedė PSG į Prancūzijos taurės finalą (VIDEO)

Jau yra aiškios abi Prancūzijos taurės finalo dalyvės. Dar vakar „Les Herbiers“ 2:0 įveikė „Chambly“ ekipą, o šiandien Paryžiaus „Saint-Germain“ 3:1 pramoko „Caen“ futbolininkus.

PSG ekipą į priekį vedė Kylianas Mbappe, kuris įmušė du įvarčius. Pirmasis krito 25-ąją minutę, tačiau 43-ąją minutę Ismaelis Diomande rezultatą išlygino.

Paryžiečiams sunkiai sekėsi pralaužti varžovų gynybą ir kai atrodė, kad komandoms gali tekti žaisti pratęsimą, 81-ąją minutę K. Mbappe dar kartą išvedė PSG į priekį.

90-ąją minutę vienintelio „Caen“ įvarčio autorius I. Diomande užsidirbo raudoną kortelę, o 95-ąją minutę Christopheris Nkunku įkalė paskutinę vinį į „Caen“ karstą.

Primename, kad šio sezono „Ligue 1“ čempionė PSG, Prancūzijos taurės finale susitiks vos su trečioje lygoje žaidžiančia „Les Herbiers“ ekipa. „Les Herbiers“ trečiajame divizione šiuo metu žengia vos devintoje vietoje.