K. Mbappe dublis leido PSG ekipai pasiekti pergalę prieš „Monaco“ ekipą © AFP nuotr.

PSG dviejų nelaimėtų rungtynių vietiniame čempionate serija pasiekė pabaigą. Mauricio Pochettino auklėtiniai namuose rezultatu 2:0 įveikė „Monaco“ vienuolikę.

Šeimininkai pirmąjį savo įvartį pelnė 12 minutę. A. Di Maria buvo pargriautas priešininkų baudos aikštelėje ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. K. Mbappe užtikrintai jį realizavo ir rezultatas tapo 1:0.

Kėlinio pabaigą PSG futbolininkai užbaigė įvarčiu „į rūbinę“. L. Messi pademonstravo puikų susižaidimą su K. Mbappe ir prancūzas smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką.

Antrame kėlinyje daug veiksmo neišvydome. Gerą progą pasižymėti turėjo L. Messi, tačiau jo smūgis skriejo šalia virpsto.

Ši pergalė M. Pochettino auklėtiniams leidžia ir toliau ramiai karaliauti čempionate. Paryžiečiai ir toliau išlaiko dviženklį taškų atotrūkį nuo savo artimiausių persekiotojų.