• Karlo (IP: 82dbd524a)

    Neik pas šarlatana dantistą , ne tą danti ištrauks , jo o tai pats bičas ne suprato kad ne tya koja gydo ....

    • 1
  • DICTATORR (IP: 5b633fdbc)

    DACTATOR

    • 0
  • petr-ras (IP: 4ca667099)

    O gal esi trapus o ne gydytojai kalti?

    • 0
  • Fanatico (IP: f3c805e1e)

    Barcos infiltruoti agentai gerai dirba 😁 (juokauji aišku)

    • 8
  • Wertyu (IP: 735cf0b00)

    Na o Realui panašu kad visos problemos prasidėjo Mbappe atvykus, lygiai kaip PSG pasibaigė:)

    • 44
  • surskis (IP: 5188321d6)

    Tik įdomu ar pats nematė, kad ne tą koją gydo?

    • 24