K. Mbappe nuo suolo stebėjo kaip "Monaco" daužo "Marseille" (VIDEO)

Sužaisti paskutinieji ketvirtojo "Ligue 1" turo mačai.

Nelengvą pergalę prieš čempionato naujoką "Strasbourg" pasiekė "Guingamp" vienuolikė. Šis susitikimas iš tiesų klostėsi visiškai lygiai, o pirmajame kėlinyje dvi pavojingas progas netgi turėjo Elzaso komanda.

Vis dėlto, pasižymėti nepavyko nei snaiperiui Idrissui Saadi, nei puikią progą turėjusiam gynėjui Pablo Martinezui.

Po pertraukos jau pavojingiau atakavo "Guingamp", kurį į priekį išvedė Jordano Ikoko perdavimu pasinaudojęs Mustapha Diallo. Šią persvarą pavyko išsaugoti ir pačioje pabaigoje po kelių neišnaudotų galimybių pergalę įtvirtino Jimmy Briandas.

Tai buvo antroji "Guingamp" futbolininkų pergalė, o kiek vėliau vykusioje dvikovoje "Angers" ekipa pasiekė trečias lygiąsias iš eilės. Šįkart rezultatu 1-1 ji sužaidė su "Lille".

Dvikova iš tiesų galėjo susiklostyti ir kitaip, jeigu trečiąją minutę savo šansu būtų pasinaudojęs "Angers" snaiperis Enzo Crivelli. Vis dėlto, jis nepasižymėjo, o pirmojo įvarčio teko laukti iki pat antrojo kėlinio vidurio.

Jo autoriumi po Thomas Mangani pakelto kampinio tapo Lassana Coulibaly, tačiau neilgai trukus pusiausvyrą tolimu smūgiu atstatė Nicolas De Preville ir susitikimas galiausiai baigėsi lygiosiomis.

Kaip Prancūzijos čempionams įprasta, vakarinė "Monaco" akistata su "Marseille" nudžiugino įvarčiais.

Pirmasis jų krito jau antrąją minutę, kuomet baudos smūgį atlikęs Thomas Lemaras tiksliai perdavė kamuolį Kamiliui Glikui, o Radamelis Falcao "monegaskų" persvarą padvigubino pirmajam kėliniui dar neįpusėjus.

Puikią sportinę formą demonstruojantis kolumbietis 34-ąją minutę galva įmušė po dar vieno baudos smūgį, kurį šįkart atliko Joao Moutinho ir katastrofišką Marselio komandai pirmąjį kėlinį galiausiai užbaigė pasižymėjęs Adama Diakhaby.

Po pertraukos "Monaco" futbolininkai šiek tiek aprimo, bet antrajam kėliniui įpusėjus dar kartą galva įmušė Djibrilis Sidibe.

Tai toli gražu nebuvo viskas, nes neilgai trukus jam paguodos įvarčiu sugebėjo atsakyti Remy Cabella. Visgi, "Marseille" košmarą užbaigė tik šeštasis tikslus smūgis, kurį nuo 11 metrų žymos atliko Fabinho.

14 įvarčių per pirmuosius keturis susitikimus įmušęs "Monaco" vėl demonstruoja neįtikėtiną puolimą, o tik pirmąjį pralaimėjimą patyrę Rudi Garcios auklėtiniai po šio vakaro jau turi neigiamą įvarčių santykį.

Tiesa, tiek pat kol kas yra įmušęs "Paris Saint-Germain" klubas, būtent su kuriuo siejamas "monegaskų" talentas Kylianas Mbappe. Rungtynėse prieš "Marseille" jis vėl buvo grąžintas ant atsarginių suolo, bet aikštėje nepasirodė.

"Guingamp" 2 - 0 "Strasbourg"
[1-0] 63' Mustapha Diallo
[2-0] 87' Jimmy Briand

"Angers" 1 - 1 "Lille"
[1-0] 60' Lassana Coulibaly
[1-1] 68' Nicolas De Preville

"Monaco" 6 - 1 "Marseille"
[1-0] 2' Kamil Glik
[2-0] 20' Radamel Falcao (iš 11 metrų baudinio)