K. Mbappe sureagavo į E. Macrono komentarus © AFP nuotr.

Kyliano Mbappe ir Paryžiaus „Saint-Germain“ drama įtraukė net Prancūzijos prezidentą Emanuelį Macroną.

Vienas geriausių futbolininkų informavo PSG, kad nesiruošia pasinaudoti galimybe pratęsti po kito sezono pasibaigsiančio kontrakto, o tai sukėlė klubo vadovų pasipiktinimą.

Prancūzijos čempionai šią vasarą yra pasiruošę parduoti K. Mbappe, jei šis nesutiks padėti parašo po nauja ilgalaike sutartimi.

Susiklosčiusią situaciją bendraudamas su „RMC Sport“ pakomentavo Prancūzijos prezidentas Emanuelis Macronas, kuris teigė, kad ruošiasi imtis veiksmų, jog K. Mbappe liktų rungtyniauti gimtojoje šalyje.

„Gal ir neturiu visų reikiamų įrankių, tačiau pabandysiu padaryti viską, kad Mbappe liktų Prancūzijoje“, – teigė E. Macronas.

Į tokius šalies prezidento žodžius netruko sureaguoti pats K. Mbappe, kuris teigė, kad jo ir E. Macrono norai sutampa bei kitą sezoną jis yra pasiruošęs ginti PSG garbę.

„Macronas tikrai neturės įtakos sprendimui dėl mano ateities. Jis tikisi, kad aš liksiu PSG gretose, tačiau lygiai to paties kitą sezoną noriu ir aš. Taigi, mūsų pozicijos sutampa“, – situaciją komentavo K. Mbappe.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...