K. Šilkaičio dublis pakėlė „Kauno Žalgirį“ į antrą vietą © „zalgiris.lt“ nuotr.

Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo „Kauno Žalgiris“.

Į antrą turnyro lentelės vietą pakilę kauniečiai savo sirgalių akivaizdoje 9-ojo turo akistatoje 2:0 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą“.

Svečiai žaidė sau įprastą žaidimą nuo gynybos ir buvo atidavę iniciatyvą varžovams, kurie dažniausiai „Bangai“ rimčiau pagrasindavo tik tolimais smūgiais. Tuo pačiu atsakydavo ir Tomo Tamošausko kariauna – Renato Matoso, Shogo Yoshikawos ir Skirmanto Rakausko bandymai taip pat nebuvo netikslūs.

32-ąją minutę „Kauno Žalgiriui“ pavyko pasižymėti. Po Grato Sirgėdo perdavimo iš dešiniojo krašto baudos aikštelėje labai daug erdvės sulaukęs Karolis Šilkaitis iš arti galva nukreipė kamuolį į vartus.

Po praleisto įvarčio gargždiškiai pradėjo žaisti aktyviau, bet iki pertraukosnepasižymėjo – R. Matoso smūgiuotą kamuolį virš skersinio nukreipė Deividas Mikelionis.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Banga“ perėmė iniciatyvą ir turėjo vieną puikią galimybę pasižymėti. D. Mikelionis nesėkmingai išmušė kamuolį, tad svečiai netrukus surengė išpuolį, kurio kulminacijoje Skirmantas Rakauskas iš dėkingos situacijos nepataikė į vartus.

70-ąją minutę kauniečiai po Igno Driomovo klaidos žengė tvirtą žingsnį svarbios pergalės link – kamuolys baudos aikštelės prieigose dėkingai atšoko K. Šilkaičiui ir pastarasis precizišku smūgiu į vartų kampą džiaugėsi dubliu.

Per likusį laiką „Kauno Žalgiris“ baudos aikštelėje sykį suklydo, tačiau „Bangos“ žaidėjas už šią klaidą nenubaudė ir smūgiavo virš vartų.

Kauno ekipa po šio laimėjimo su 16 taškų aplenkė Vilniaus „Žalgirį“, o „Banga“, savo sąskaitoje turinti 9 taškus, žengia ketvirta.