Kalendorinius metus „Kauno Žalgiris“ užbaigė nelengva pergale prieš VIP © E. Šemioto nuotr.

Atidėtose penktojo Futsal A lygos turo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ svečiuose 6:4 nugalėjo Mažeikių VIP ekipą bei įsirašė dvyliktąją sezono pergalę paeiliui. Tai Kauno komandai garantuoja pirmąją vietą bei aštuonių taškų atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų. Mažeikiškiai, savo ruožtu, pralaimėjo šeštąkart ir turnyre užima tik septintąją vietą.

Rungtynes „Kauno Žalgiris“ pradėjo taip, kaip jiems įprasta. Milžiniška kamuolio kontrolės persvara, kuriamos progos ir augantis skirtumas. Nors iki pirmojo žalgiriečių įvarčio labai gerą galimybę turėjo Edgaras Baranauskas, tačiau vis tik rungtynių sąskaitą atidarė Igoris Rafaelis. Po Alberto Voskunovičiaus perdavimo brazilas kamuolį į tinklą pasiuntė iš vieno metro atstumo.

Nesužaidus nė minutės, savo žodė tarė ir Vitinho. Po Justino Zagursko perdavimo jis vienu lietimu smūgiavo į apatinį vartų kampą bei padvigubino skirtumą. Dar po poros minučių tas pats Vitinho už smūgį varžovų prieš save išvydo antrą geltoną kortelę bei buvo pašalintas iš aikštės.

Mažumoje dvi minutes likę žalgiriečiai atsilaikyti nesugebėjo. E.Baranauskas puikiai pamatė Genarą Samsoniką, kuriam teliko uždaryti perdavimą ir sušvelninti atsilikimą.

Dar iki pertraukos svečiai trimis įvarčiais padidino skirtumą iki 5:1, o antrajame kėlinyje hetriką fiksavęs Igoris Rafaelis - iki 6:1.

O tuomet prasidėjo VIP laikas. E.Baranauskas pasinaudojo vaikiška varžovų klaida aikštės viduryje, Artūras Juchno neįtikėtinu smūgiu išvalė voratinklius, standartinė situacija ir dar vienas E.Baranausko įvartis. Tokia serija Mažeikių ekipai leido sušvelninti atsilikimą iki 4:6, o žaisti dar buvo likusios daugiau nei šešios minutės.

Nepaisant bandymų dar labiau pagerinti situaciją, VIP liko be taškų, tačiau su didelėmis ambicijomis iškart po Naujųjų gerinti situaciją turnyro lentelėje.

VIP - „Kauno Žalgiris“ 4:6

Įvarčiai: E.Baranauskas 2, G.Samsonikas, A.Juchno; Igoris Rafaelis 3, Vitinho, L.Sendžikas, Vinicius.