Kamuolį į ginklą iškeitęs H-M. Sonas: „Tai buvo ilga, bet gera patirtis“ © Stop kadras

Londono „Tottenham“ žvaigždė Heung-min Sonas karantino metu laiko veltui nešvaistė. 27-erių Pietų korėjietis vyko į savo šalį ir atliko sutrumpintą privalomosios karinės tarnybos programą.

Pagal Pietų Korėjos įstatymus kiekvienas šalis pilietis iki 28-erių metų turi praleisti kariuomenėje 21 mėnesį, nebent yra gaunama lengvata. H-M. Sonui dėl pergalės su komanda 2018 metais Azijos žaidynėse leista atlikti sutrumpintą privalomąją karinę tarnybą.

Grįžęs iš Pietų Korėjos futbolininaks savo patirtį apidūdino tegiamai.

„Nežinau kaip jautėsi kiti buvę su manimi, bet mani tai buvo gera, tačiau ilga patirtis. Dalimi veiklų aš mėgavausi, kolegos buvo geri. Nors lengva ir nebuvo, tačiau bandžiau tuo mėgautis.

Pradžioje viskas buvo keista, bet vėliau greitai susipažinome. Gyvenome kartu viename kambaryje po 10 žmonių, buvo artimi, dirbome kartu, vieni kitiems padėdavome. Laikas tikrai buvo fantastiškas“, – oficialiai Londono klubo svetainei pasakojo puolėjas.

Dabar H-M. Sonas jau grįžo į treniruočių procesą ir su „Tottenham“ ruošiasi sezono atnaujinimui. Planuojama, kad „Premier“ lyga turėtų startuot birželio 17 dieną.

lrytas.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos