Kamuolio žongliravimo konkurse savo jėgas išbandė Ukrainos vaikai © Organizatorių nuotr.

Vasario 6-7 dienomis Kauno „Herojus“ mokyklose įvyko antrasis ir trečiasis futbolo renginys „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“, kuriame dalyviai išbandė jėgas kamuolio žongliravime.

„Kamuolio žongliravime siekiama įtraukti moksleivius iš įvairių įstaigų, siekiant suteikti moksleiviams galimybę išbandyti savo jėgas individualioje futbolo rungtyje, kurioje dalyvauja ne tik vaikai, kurie domisi futbolu, bet ir tie, kurie nesidomi juo“, – pasakojo šios idėjos organizatorius Martynas Karpavičius.

Dvi dienas skirtingose Kauno „Herojus“ mokyklose vyko kamuolio žongliravimo konkursas, kur dalyvavo į Lietuvą iš Ukrainos atvykę vaikai, kurie dabar čia ir mokinasi, kartu su šios mokyklos moksleiviais. Moksleivius įsitraukti į šį konkursą paskatino futbolo treneris Ernestas Fedorčak, kuris visada vaikus stengiasi užburti futbolo galia, tad nenuostabu, kad konkurse save išbandė gausus būrys vaikų.

Kamuolio žongliravimo antrajame etape puikiai pasirodė Mark Bordus ir Egor Larkin. Trečiajame etape, kuriame varžėsi tiek moksleiviai iš Ukrainos, tiek iš Lietuvos, į finalą pateko Danielius Jasikevičius, Marija Kolojanskaitė, Simona Lantuchaitė, Luba Skrypiuk, Maksim Ishenko, Denis Shepel. Kamuolio žongliravimo konkurso finalas numatomas gegužės mėnesį.

Renginio organizatorius futbolo entuziastas Martynas Karpavičius ir futbolo treneris Ernestas Fedorčak.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos