Kanada po 36 metų pertraukos grįžta į pasaulio čempionatą © JumpStory nuotr.

Kanados 36 metų laukimas baigėsi. 

Po 36 metų Kanados rinktinė vėl žais pasaulio čempionate, tai yra oficialu po kanadiečių pergalės 4:0 prieš Jamaiką, Šiaurės ir Centrinės Amerikos atrankoje į PČ. 

Dabartinėje rinktinėje yra vos vienas futbolininkas, kuris buvo gyvas, kai 1986 metais Kanada paskutinį kartą dalyvavo Pasaulio taurėje. Šis futbolininkas yra Atiba Hutchinsonas „Bešiktaš“ legionerius, kuriam tai, ko gero, svajonės išsipildymas. 

Kalbant apie rungtynes, istoriją pasiekusių kanadiečių gretose rezultatyvūs buvo Junioras Hoilettas, Tajonas Buchananas ir Cyle'as Larinas. Viena įvartį į savus vartus įsimušė Adrianas Mariappa. 

Beje, šiai klevo lapo šaliai bus gera proga apšilti pasaulio čempionate, kadangi 2026 metais šį prestižinį futbolo renginį rengs būtent Kanada, Meksika ir JAV ir jame dalyvaus, kaip šeimininkai. 

Su šia pergale Kanada užsitikrino bent jau trečiąją vietą grupėje ir tiesioginį patekimą į PČ. Kitas dvi vietas, veikiausiai, užims JAV ir Meksikos rinktinės, o tarpines rungtynes dėl patekimo į PČ, greičiausiai, žais Kosta Rika.