Kane'o debiutas Bundeslygoje: rezultatyvus perdavimas, įvartis ir pergalė © Reuters nuotr.

Pirmas Harry Kane'o blynas Bundeslygoje neprisvilo.

Pirmose Bundeslygos sezono rungtynėse Miuncheno „Bayern“ svečiuose 4:0 įveikė Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

Bavarijos ekipa į priekį įsiveržė jau ketvirtąją minutę. Po Harry Kane'o perdavimo į priekį išbėgęs Leroy'us Sane nuginklavo „Werder“ vartininką.

Netrukus Niclasas Fullkurgas atrodė, kad lygino rezultatą, tačiau puolėjas buvo nuošalėje. Brėmeno ekipa turėjo kelias progas lyginti rezultatą.

Visgi po Alphonso Davieso reido antrajame kėlinyje H. Kane'as pelnė debiutinį Bundeslygos įvartį ir priartino „bavarus“ prie pergalės.

Per pridėtą laiką svečių pergalę galutinai įtvirtino Sane ir Mathyso Telo tikslūs smūgiai.