Nors " %c00025" ekipos saugas Olivieris Kapo (%p00401) dar anksčiau atkakliai neigė jo galimą išvykimą į Turino "%c00038" klubą, tačiau prieš kelias dienas žaidėjas jau tvirtino, jog sutiko šią vasarą pereiti į Italijos klubą.

"Pirmąkart jie su manimi susisiekė prieš maždaug mėnesį", - "L'Equipe" teigė žaidėjas. - "Tuo metu buvau Turine, diena prieš "Juventus"-"%c00089" rungtynes. Iš pradžių labai nenorėjau apie tai kalbėtis, tačiau vėliau greitai nusiraminau".

"Tos pačios dienos pavakaryje su manimi bandė tartis ir "Deportivo", tačiau italai buvo visu pusdieniu greitesni. Atmesti "Juventus" pasiūlymo tiesiog negalima".

Kapo taip pat domėjosi ir "%c00023" ekipa, tačiau Kapo teigia, jog Paryžiaus ekipa juo taip aktyviai nesidomėjo. "Mes daug su jais kalbėjomės, tačiau apie pagrindinius kontrakto dalykus nebuvo net užuominų".

Dar prieš kurį laiką Kapo teigė, jog su Turino klubo atstovais nesiderėjo ir nėra niekada buvęs Turine tartis. "Aš niekada nebuvau Turine tartis dėl kontrakto pasirašymo. Aš niekada negavau jokių oficialių pasiūlymų iš "Juventus". Tai yra grynas melas, kuris mus erzina", - tuomet teigė žaidėjas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos