Karaliaus taurė: "Atletico" patyrė pralaimėjimą, tačiau žengė į ketvirtfinalį (VIDEO)

Antradienį vakare Ispanijos Karaliaus taurėje sužaistos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Madrido "Atletico" namuose dar kartą susigrūmė su "Las Palmas" vienuolike. Diego Simeone auklėtiniai rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykių žengė tolyn.

49-ąją minutę Antoine'as Griezmannas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau "Las Palmas" 57-ąją minutę rezultatą išlygino. "Atletico" ekipai pasiekti antrąjį įvartį prireikė keturių minučių - 61-ąją minutę tikslus buvo Angelis Correa.

"Las Palmas" negarbingai pralaimėti nenorėjo ir rungtynių pabaigoje sugebėjo pasiekti du įvarčius, kurie nulėmė jų pergalę rezultatu 3-2.

"Atletico" pirmajame tarpusavio susitikime "Las Palmas" nugalėjo dviejų įvarčių pranašumu, todėl bendru rezultatu 4-3 žengė į ketvirtfinalį.

"Atletico" 2 - 3 "Las Palmas"
(Pirmas mačas: 2-0, galutinis rezultatas: 4-3)
49' [1 - 0] A. Griezmann
57' [1 - 1] M. Livaja
61' [2 - 1] A. Correa
89' [2 - 2] M. Livaja
90+3' [2 - 3] M. Garcia

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10016596" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>