Karaliaus taurė: "Barca" pažemino "Elche", "Sevlla" palaužė "Granada" (VIDEO)

Ispanijoje ketvirtadienį sužaistos dvejos pirmosios Karaliaus taurės aštuntfinalio rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "Los Carmenes" stadione, kur vietos "Granada" susigrūmė su "Sevilla". UEFA Europos lygos nugalėtojai didesnio vargo neturėjo ir pergalę šventė rezultatu 1-2.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 31-ąją minutę, kai pasižymėjo "Barcelona" klubo išnuomotas Gerardas Deulofeu, o 53-ąją minutę pranašumą padidino Kevinas Gameiro.

Vis dėlto, "Granada" vienuolikei pavyko sušveninti atsilikimą, kuomet per pridėtą teisėjo laiką varžovų vartininką nuginklavo Ismaelis Bangoura. Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės tarp šių komandų įvyks sausio 14-ąją dieną.

Kitose rungtynėse "Barcelona" futbolininkai susigrūmė su "Elche" ekipa. Atrodo, kad pirmasis ketvirtfinalio dalyvis jau aiškus, nes katalonai varžovus sutriuškino rezultatu 5-0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Luisas Suarezas, Lionelis Messi (11 metrų baudinys), Jordi Alba ir du įvarčius pelnęs Neymaras.

"Granada" 1 - 2 "Sevilla"

31' [0 - 1] G.Deulofeu

53' [0 - 2] K.Gameiro

90' [1 - 2] L.Bangoura

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/X7NGVyhkzcc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Barcelona" 5 - 0 "Elche"

35' [1 - 0] Neymar

40' [2 - 0] L.Suarez

45' [3 - 0] L.Messi (11m. baudinys)

56' [4 - 0] J.Alba

59' [5 - 0] Neymar

<iframe width="500" height="323" src="//www.youtube.com/embed/EkjA8CiA0sQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>