Karaliaus taurė: „Real“ išsigelbėjo „Villarreal“ tvirtovėje, „Barca“ sutriuškino „Ceuta“ ekipą © REUTERS nuotr.

Ketvirtadienį vykusiose „Karaliaus“ taurės aštuntfinalio rungtynėse Madrido „Real“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išvykoje rezultatu 3:2 įveikė „Villarreal“ futbolininkus.

„Villarreal“ pirmame kėlinyje žaidė pagirtinai ir sugebėjo susikrauti dviejų įvarčių pranašumą. 4 minutę pasižymėjo Etienne'as Capoue, o 42 minutę puikaus perdavimo sulaukęs Samuelis Chukwueze padvigubino šeimininkų persvarą.

Tačiau, Carlo Ancelotti auklėtiniai antrame kėlinyje pademonstravo charakterį ir sugebėjo perlaužti mačo eigą pelnydami tris įvarčius.

57 minutę atsilikimą sušvelnino Vinicius Junioras, o 69 minutę rezultatą išlygino laiku ir vietoje atsidūręs Ederis Militao.

Pergalingą svečių įvartį 86 minutę sukūrė du po keitimo pasirodę futbolininkai. Marco Asensio atliko rezultatyvų perdavimą, o smūgiu į apatinį vartų kampą pasižymėjo Dani Ceballos.

Tuo tarpu, „Barcelona“ neturėjo vargo su kukliu „Ceuta“ klubu. Katalonai išvykoje sutriuškino savo oponentus rezultatu 5:0. Įvarčius Xavi auklėtiniams pelnė Raphinha, Ansu Fati, Franckas Kessie ir dublį į savo sąskaitą įsirašęs Robertas Lewandowskis.

Kartu su „Real“ ir „Barca“ kelialapius į „Karaliaus“ taurės ketvirtfinalį išsikovojo Madrido „Atletico“, „Valencia“, „Sevilla“. „Osasuna“, „Real Sociedad“ ir Bilbao „Athletic“ ekipos.