Karaliaus taurė: "Real" prisiminė triuškinančios pergalės skonį, "Barca" varžovus įveikė per pridėtą laiką

Trečiadienį Ispanijos Karaliaus taurėje sužaistos penkerios šešioliktfinalio rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko šalia Afrikos įsikūrusioje Melilijoje, kur vietos "Melilla" priėmė krizę išgyvenantį ir trenerį pakeitusį Madrido "Real". Trečioje šalies futbolo lygoje rungtyniaujanti ekipa nesugebėjo mesti iššūkio net ir stringančiam "Real" - svečiai džiaugėsi pergale rezultatu 4:0.

Pirmajame kėlinyje krito du įvarčiai - 28-ąją minutę pasižymėjo Karimas Benzema, o pačioje kėlinio pabaigoje po Viniciaus Junioro perdavimo išorine pėdos dalimi kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Marco Asensio.

Antrajame kėlinyje savo pirmąjį įvartį klube pasiekė Alvaro Odriozola, o galutinį tašką pačioje susitikimo pabaigoje padėjo pagrindinėje komandoje debiutavęs Cristu.

Savo ruožtu tą patį Madrido "Real" klubą savaitgalį sutriuškinęs ir lyderius ilsinęs "Barcelona" klubas išvykoje susigrūmė su taip pat trečiojo lygoje rungtyniaujančia "Cultural Leonesa" ekipa.

Katalonai tik rungtynių pabaigoje minimaliu skirtumu palaužė varžovus. Pergalingą įvartį jau per pridėtą laiką įmušė Clementas Lengletas.

Likususios dvikovos baigėsi Madrido "Getafe" ir "Real Valladolid" pergalėmis bei "Alaves" - "Girona" klubų lygiosiomis.

Visos atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės įvyks gruodžio 5-ąją dieną.

"Melilla" 0 - 4 "Real Madrid"
28' [0 - 1] K. Benzema
45' [0 - 2] M. Asensio
79' [0 - 3] A. Odriozola
90+2' [0 - 4] Cristu

"Leonesa" 0 - 1 "Barcelona"
90+1' [0 - 1] C. Lenglet

"Alaves" 2 - 2 "Girona"

"Cordoba" 1 - 2 "Getafe"

"Mallorca" 1 - 2 "Real Valladolid"