Karaliaus taurė: traumų išguldytas "Real" pralaimėjo, tačiau pateko į ketvirtfinalį

Trečiadienį vakare Karaliaus taurėje buvo sužaistos dar dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Madrido "Real" žengė į kitą etapą, tačiau ekipos gerbėjai ir vėl liko nusivylę – "baltieji" minimaliu skirtumu pralaimėjo "Leganes" komandai, prieš kurią pirmoje dvikovoje triumfavo rezultatu 3:0.

Be puolėjo žaidęs ir krūvą traumuotų žaidėjų turintis "Real" visą pirmąjį kėlinį buvo blankus. Antroje mačo pusėje svečiai suaktyvėjo ir turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau taip ir liko be savo įvarčio.

30-ąją minutę "Leganes" į priekį išvedė Marinas Braithwaite'as, tačiau jie nusileido bendru rezultatu 1:3.

Taip pat pralaimėjimą namuose patyrė "Sevilla", tačiau net ir ši nusileidusi minimaliu skirtumu žengė į kitą etapą. Bilbao "Athletic" iš turnyro pasitraukė pralaimėjusi bendru rezultatu 2:3.

"Leganes" 1 - 0 "Real Madrid"
(Pirmas mačas: 0-3, galutinis rezultatas: 1-3)
30' [1 - 0] M. Braithwaite

"Sevilla" 0 - 1 "Athletic"
(Pirmas mačas: 3-1, galutinis rezultatas: 3-2)
77' [0 - 1] G. Guruzeta