Karaliaus taurėje - triuškinanti "Real" pergalė (VIDEO)

Trečiadienio vakarą Ispanijos Karaliaus taurėje buvo sužaistos pirmosios šešioliktfinalio rungtynės.

Madrido "Real" futbolininkai išvykoje susigrūmė su trečioje pagal pajėgumą šalies futbolo lygoje rungtyniaujančia "Leonesa". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai sunkumų neturėjo ir varžovus sutriuškino rezultatu 7-1.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnyti du įvarčiai, o per kitas 45 minutes komandos pasiekė šešis. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Nacho, Mariano Diazas bei po du kartus varžovų vartininką nuginklavę Marco Asensio su Alvaro Morata. Dar vienas įvartis "Real" ekipoje buvo pelnytas, kai į savus vartus įsispyrė varžovų gynėjas.

Paguodos įvartį varžovai pasiekė 84-ąją minutę.

Atsakomoji dvikova "Santiago Bernabeu" stadione tarp šių varžovų įvyks lapkričio 30-ąją dieną.

"Leonesa" 1 - 7 "Real Madrid"
6' [0 - 1] G. Zuiverloon (į savus vartus)
32' [0 - 2] M. Asensio
46' [0 - 3] A. Morata
53' [0 - 4] M. Asensio
55' [0 - 5] A. Morata
68' [0 - 6] Nacho
84' [1 - 6] Benja
90' [1 - 7] Mariano

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9838191" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>