Karaliaus taurės aštuntfinalyje - "Atletico" ir "Celta" ekipų pergalės (VIDEO)

Antradienį Ispanijos Karaliaus taurėje buvo sužaistos pirmos ketverios aštuntfinalio rungtynės.

Pirmajame tarpusavio susitikime Madrido "Atletico" išvykoje susigrūmė su "Las Palmas". Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 2-0 nugalėjo Gran Kanarijos vienuolikę ir priartėjo prie ketvirtfinalio.

Nugalėtojų gretose 23-ąją minutę pasižymėjo Koke, o pergalę antrojo kėlinio pradžioje užtikrino Antoine'o Griezmanno tikslus smūgis.

Dar kitoje dvikovoje Vigo "Celta" rezultatu 1-4 sutriuškino krizę išgyvenančią "Valencia".

Taip pat nesunkią pergalę pirmajame susitikime prieš Pamplonos "Osasuna" pasiekė "Eibar", o La Korunjos "Deportivo" išplėšė rezultatyvias lygiąsias prieš "Alaves".

"Las Palmas" 0 - 2 "Atletico"
23' [0 - 1] Koke
51' [0 - 2] A. Griezmann

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/RoIOST2QZb4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Valencia" 1 - 4 "Celta"
3' [0 - 1] I. Aspas
14' [0 - 2] T. Bongonda
19' [0 - 3] D. Wass
58' [1 - 3] D. Parejo (11 m. baudinys)
75' [1 - 4] J. Guidetti

"Osasuna" 0 - 3 "Eibar"
28' [0 - 1] Nano
75' [0 - 2] Bebe
90' [0 - 3] Adrian

"Deportivo" 2 - 2 "Alaves"
3' [0 - 1] C. Santos
45' [0 - 2] E. Mendez (11 m. baudinys)
73' [1 - 2] B. Gama
90+3' [2 - 2] Joselu