Karaliaus taurės aštuntfinalyje - triuškinanti "Real" pergalė prieš "Sevilla" (VIDEO)

Trečiadienį vakare Ispanijoje sužaistos dar trejos Karaliaus taurės aštuntfinalio pirmosios rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione pirmajame tarpusavio mače susitiko Madrido "Real" klubas prieš "Sevilla". Be komandos lyderių rungtyniavęs "baltųjų" klubas vilčių svečiams nepaliko ir šventė pergalę rezultatu 3-0.

Jau 11-ąją minutę šeimininkai įgijo perdavimą, kai po perimto Casemiro kamuolio Jamesas Rodriguezas puikiu smūgiu nuginklavo Sergio Rico.

"Real" ekipos tęsėsi, o 29-ąją minutę pranašumą po kampinio galva padidino Raphaelis Varane. Galutinis taškas buvo padėtas pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje - 11 metrų baudinį realizavo Jamesas Rodriguezas.

Antrajame kėlinyje abi komandos žaidė gana blankiai, rimtų progų nebuvo sukurta ir galutinis rezultatas liko 3-0. "Sevilla" atsitiesti atsakomajame mače prieš "Real" bandys sausio 12-ąją dieną.

Dar kitose rungtynėse užtikrintą pergalę rezultatu 3-1 pasiekė San Sebastiano "Real Sociedad", o "Alcorcon" - "Cordoba" dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Real Madrid" 3 - 0 "Sevilla"
11' [1 - 0] J. Rodriguez
29' [2 - 0] R. Varane
44' [3 - 0] J. Rodriguez (11 m. baudinys)

"Real Sociedad" 3 - 1 "Villarreal"
17' [1 - 0] W. Jose
33' [2 - 0] C. Vela
72' [3 - 0] M. Oyarzabal
77' [3 - 1] M. Tigueros

"Alcorcon" 0 - 0 "Cordoba"