Karaliaus taurės finale "Barcos" lauks "Sevilla" klubas (VIDEO)

Ketvirtadienį vakare Ispanijoje paaiškėjo antrasis Karaliaus taurės ("Copa del Rey") finalo dalyvis.

Atsakomajame pusfinalio mače Vigo "Celta" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Sevilla". Vigo miesto ekipa namuose pademonstravo solidesnį žaidimą, tačiau bendru rezultatu 2-6 pasitraukė iš kovos dėl Karaliaus taurės trofėjaus.

Pirmajame susitikime "Sevilla" šventė pergalę rezultatu 4-0, todėl didelių vilčių "Celta" ekipai prieš rungtynes nebuvo. 35-ąją ir 55-ąją minutėmis Iago Aspasas nuginklavo varžovų vartininką ir leido šeimininkams džiaugtis rezultatu 2-0.

Atrodė, kad "Celta" dar turi mažą viltį pasipriešinti svečiams, tačiau 57-ąją minutę Evero Banega įvartis galutinai pribaigė šeimininkus. Po trijų minučių Vigo futbolininkai turėjo galimybę vėl įgyti dviejų įvarčių pranašumą, tačiau Johnas Guidetti nerealizavo 11 metrų baudinio.

Rungtynių pabaigoje galutinį tašką padėjo ir lygiąsias išvykoje išplėšė Andalūzijos ekipos krašto puolėjas Evgenas Konoplyanka.

Karaliaus taurės finale "Sevilla" susitiks su čempionų titulą ginančiu "Barcelona" klubu. Turnyro atomazga paaiškės gegužės 21-ąją dieną.

"Celta" 2 - 2 "Sevilla"
(Pirmas mačas: 0-4, galutinis rezultatas: 2-6)
35' [1 - 0] I. Aspas
55' [2 - 0] I. Aspas
57' [2 - 1] E. Banega
87' [2 - 2] E. Konoplyanka
60' J. Guidetti ("Celta") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8289747" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>