Karaliaus Taurės turnyre vyko aštuntfinalio kovos © Eurofootball.lt
Ispanijos Karaliaus Taurės (Copa del Rey) turnyre trečiadienį savo pirmuosius aštuntfinalio mačus tarpusavy žaidė dar penkios poros.

Atkakli kova vyko tarp Santadero "Racing" bei "Valencia" ekipų, vis dėlto rungtynės baigėsi taikiai 1-1. "Valencia" pirmavo, kai 37 minutę kamuolį į savus vartus įsimušė Colsa, tačiau 55 minutę Lacenas rezultatą išlygino.

Susitikimą svečiai turėjo baigti vos devyniese, mat pačioje mačo pabaigoje iš aikštės buvo išvyti du "Valencia" žaidėjai - saugas Vicente ir gynėjas Miguelis.

Įdomi kova vyko Sevilijoje, kur šeimininkai "Sevilla" 2-1 nugalėjo La Korunijos "Deportivo" klubą

Įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjai Luisas Fabiano bei Fredericas Kanoute. Vienintelį įvartį svečių gretose įmušė Omaras Bravo.

Pergales pirmuose tarpusavio susitikimuose taip pat iškovojo ir Sevilijos "Real Betis", "Poli Ejido" bei "Sporting Gijon" klubai.

Santandero "Racing" 1 - 1 "Valencia"
37' [0 - 1] Gonzalo Colsa (į savus vartus)
55' [1 - 1] Mehdi Lacen

88' iš aikštės išvytas Vicente ("Valencia")
90' iš aikštės išvytas Miguel ("Valencia")

"Poli Ejido" 3 - 2 Barselonos "Espanyol"
18' [0 - 1] Hurtado Perez Moisés
51' [1 - 1] Jorge Molina (iš 11 metrų baudinio)
59' [2 - 1] Vicente Juli
71' [2 - 2] Roman Martinez
75' [3 - 2] Chico

81' iš aikštės išvytas Hurtado Perez Moisés ("Espanyol")

"Real Union" 0 - 1 Sevilijos "Real Betis"
12' [0 - 1] Abella Perez Damiá

"Sevilla" 2 - 1 La Korunijos "Deportivo"
31' [1 - 0] Luis Fabiano
40' [2 - 0] Frederic Kanoute
80' [2 - 1] Omar Bravo

"Sporting Gijon" 3 - 1 "Valladolid"
10' [1 - 0] David Barral
19' [2 - 0] David Barral
36' [3 - 0] Gonzalez Carmelo
90' [3 - 1] Fabian Canobbio