"Karlsruher" ir toliau rungtyniauja sėkmingai © Eurofootball.lt
Dar vieną pergalę penktadienį iškovojo ir toliau Bundesligos staigmena išliekantis "Karlsruher" klubas, šįkart namuose 2-1 pranokęs Berlyno "Hertha" ekipą, kuriai tai buvo šeštoji nesėkmė svečiuose per septynis mačus. Sezonas jau beveik įpusėjo, o tik šiemet į Bundesligą sugrįžusi "Karlsruher" vis dar sėkmingai laikosi lentelės viršuje.

Šeimininkai dominavo nuo mačo pradžios, tačiau išnaudoti progų nesisekė: sužaidus kiek mažiau negu dešimt minučių Edmondo Kapllani smūgis galva praskriejo šalia skersinio, kiek vėliau nuo pastarojo žaidėjo įvarčių svečius iš Berlyno gelbėjo vartininkas. Negana to, prieš pertrauką "Hertha" atakų lyderis M. Panteličius iš 23 metrų tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė svečius į priekį.

Net ir atsidūrę besivejančių vietoje "Karlsruher" nepasidavė ir sėkmingai sužaidę antrąjį kėlinį iškovojo tris taškus - 56-ąją minutę puikiu smūgiu rezultatą išlygino šiame sezone gerą įspūdį paliekantis Tamasas Hajnalas, o dar po dešimties minučių, gavęs tikslų perdavimą iš E. Kapllani, pergalingą įvartį pelnė S. Freisas.

Mačo pabaigoje Berlyno ekipos treneris mėgino rungtyniauti netgi keturių puolėjų taktika, tačiau jo auklėtiniams rezultato išlyginti nepavyko.

"%c00342" 2 - 1 "%c00105"
35' [0 - 1] Marco Pantelic
56' [1 - 1] Tamas Hajnal
66' [2 - 1] Sebastian Freis