Karštame Sevilijos derbyje - aštuonių įvarčių drama ir "Real Betis" pergalė (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse po šventinės pertraukos šeštadienį sugrįžo 18-ojo turo kovos.

Madrido "Atletico" namuose priėmė kitą miesto komandą - "Getafe". Diego Simeone auklėtiniai pasiekė pergalę rezultatu 2-0, o į "Rojiblancos" sugrįžęs Diego Costa pasižymėju savo stiliumi.

Pirmasis "Atletico" į priekį išvedė Andrea Correa - puolėjas pasižymėjo po tikslaus Antoine'o Griezmanno perdavimo.

68-ąją minutę savo įvartį pasiekė ir šią žiemą į "Atletico" sugrįžęs Diego Costa. Įvartį pelnęs puolėjas nusprendė jį atšvęsti su sirgaliais ir už tai gavo antrąją geltoną kortelę bei privalėjo palikti aikštę.

Vis dėlto "Atletico" per likusį laiką problemų žaisdami dešimtyje neturėjo ir pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

"Atletico" po pergalės išlieka antroje pozicijoje, o nuo "Barcos" laikinam sumažino atsilikimą iki 6 taškų.

Itin sunkią pergalę namuose nuskynė "Valencia". "Šikšnosparniai" rezultatu 2-1 nukovė "Girona" ir po dviejų pralaimėtų rungtynių iš eilės įsirašė tris taškus į savo sąskaitą.

Paskutinėse rungtynėse įvyko tikra įvarčių fiesta - emocingame Sevilijos miesto derbyje "Sevilla" ir "Real Betis" pasiekė net aštuonis įvarčius, tačiau pergale džiaugėsi "Betis".

Pirmajame kėlinyje "Real Betis" net du kartus buvo įsiveržusi į priekį, tačiau "Sevilla" visada rasdavo būdą išlyginti rezultatą. Vis dėlto antrajame kėlinyje svečiai pasiekė dar du svarbius įvarčius, kurie leido įgyti dviejų įvarčių pranašumą.

Tačiau charakteriu pasižyminti "Sevilla" ekipa 67-ąją minutę sušvelino atsilikimą ir iki pat susitikimo pabaigos spaudė varžovus bandydami išlyginti rezultatą. Pačioje pabaigoje šeimininkų vartus paliko ir Sergio Rico, tačiau tai neatnešė naudos - "Sevilla" įvarčio nepasiekė, o paskutinėje atakoje dar praleido ir penktąjį įvartį į savus vartus.

"Sevilla" vyr. treneriui Vincezo Montellai tai buvo debiutas Ispanijoje pirmenybėse, kuriuose "Sevilla" su 29 taškais užimą penktąją poziciją, tačiau be pergalės skonio lieka jau ketvirtas rungtynes iš eilės.

"Atletico" 2 - 0 "Getafe" (VIDEO)
18' [1 - 0] A. Correa
68' [2 - 0] D. Costa
68' D. Costa ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Valencia" 2 - 1 "Girona"
8' [0 - 1] C. Portu
27' [1 - 1] J. Ramalho (į savus vartus)
48' [2 - 1] D. Parejo (11 m. baudinys)

"Las Palmas" 1 - 2 "Eibar"
32' [1 - 0] J. Viera (11 m. baudinys)
73' [1 - 1] F. Orellana
77' [1 - 2] S. Enrich

"Sevilla" 3 - 5 "Real Betis"
1' [0 - 1] F. Ruiz
13' [1 - 1] W. Ben Yedder
21' [1 - 2] Z. Feddal
40' [2 - 2] S. Kjaer
63' [2 - 3] R. Durmisi
65' [2 - 4] S. Leon
67' [3 - 4] S. Lenglet
90+5' [3 - 5] C. Tello