Karštame Sevilijos derbyje – trys raudonos kortelės ir nuostabus Gudeljo smūgis © ZUMAPRESS com. nuotr.

Sevilijos derbis 13-ajame „La Ligos“ ture buvo itin karštas.

Net trimis raudonomis kortelėmis pažymėtas mačas tarp „Real Betis“ ir „Sevilla“ baigėsi taikiai – 1:1.

Pirmoji raudona kortelė buvo parodyta 38-ąją minutę. Po VAR peržiūros iš geltonos kortelės į raudoną buvo pakeista Gonzalo Montielio pražanga.

Netrukus „Real Betis“ įsiveržė į priekį kurioziško „Sevilla“ įvarčio į savus vartus.

Visgi Manuelio Pellegrini auklėtiniai sugebėjo susikomplikuoti savo situaciją. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką už nešvarų žaidimą iš aikštės buvo išvarytas Nabilas Fekiras.

Trečią kartą VAR peržiūros prireikė jau antrojo kėlinio pradžioje, kai iš aikštės buvo išvarytas dar vienas „Betis“ žaidėjas Borja Iglesias – šįkart tokia dalia atiteko už grubią pražangą vidury aikštės.

Galiausiai, 81-ąją minutę fantastišku smūgiu lygiąsias „Sevilla“ komandai išplėšė Nemanja Gudeljis. Serbas turėjo progų ir pergalę išplėšti, tačiau vienąsyk patikrino vartų konstrukciją, o dar kitąsyk smūgį atlaikė Claudio Bravo.

Po šio rezultato „Real Betis“ lieka pirmajame ketverte, o „Sevilla“ bent trumpam pakilo iš apatinio trejeto.