Pirmosiose UEFA Čempionų lygos pirmojo kvalifikacinio etapo rungtynėse Lietuvos čempionas FBK "Kaunas" nugalėjo "Sliema Wanderers" klubą iš Maltos.


Maltos nacionaliname Ta'Qali stadione vykusiose rungtynėse "Kaunas" įmušė du kartus ir iškovojo pergalę. Pasižymėjo du gynėjai - Darius Žutautas bei Darius Sanajevas. Beje Žutauto įvartis buvo pirmasis 2004/2005 metų Čempionų lygoje.

Toks rezultatas kauniečiams leis jaustis ramiau atsakomosiose rungtynėse, kurios vyks "Dariaus ir Girėno" stadione liepos 21-ąją. Jei "Kaunui" pavyks išsaugoti šią įgytą persvarą, jie antrame kvalifikaciniame etape žais prieš švedų čempionus "%c00179".


"%c00193" - "%c00030" 0 - 2
56' %p02631
78' %p02629

Svečiai pirmą kartą grasino varžovų vartams kai Mikoliūno perdavimą-smūgį sugavo vartininkas Akanji. 13 minutę progą jau turėjo šeimininkai, bet Anonamo smūgį galvą atmušė Kurskis.

Po šešių minučių netikslus buvo Veličkos bandymas. 38 minutę nedaug iki įvarčio trūko Mamui, o prieš pat kėlinio pabaigą nuo Barevičiaus smūgio iš arti apsigynė vartininkas.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas sužaidus 11 minučių antrajame kėlinyje - po Bezykornovo perdavimo galva į vartus kamuolį pasiuntė Žutautas.

Netrukus "Sliema" vos neišlygino rezultato, nes po Dončičiaus perdavimo prieš Kurskį išbėgo Mangionas, tačiau jam nepavyko pergudrauti "Kauno" vartų sargo. 66 minutę panašią galimybę turėjo Velička, kuris taip pat iššoko vienas prieš vartus, bet deja smūgiavo tiesiai į vartininką.

Kauniečiai padvigubino skirtumą 78 minutę: buvo skirtas baudos smūgis, kamuolį į baudos aikštelę pakelė Bezykornovas ir Sanajevas smūgiavo tiksliai. Toks rezultatas patenkino svečius ir jie iki rungtynių pabaigos stengėsi tik apginti savo vartus.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos