"Kaunas" turėjo pripažinti "Ural" pranašumą © Eurofootball.lt
Trečiadienį FBK "Kaunas" treniruočių stovyklą Turkijoje baigė rungtynėmis su Rusijos pirmos lygos Jekaterinburgo "Ural" klubu. Kaip pranešia oficiali Lietuvos čempionų svetainė, įtikinamą pergalę rezultatu 3-0 iškovojo Rusijos komanda.

"%c00030" 0 - 3 "Ural"
10' [0 - 1] Artiom Fidler
12' [0 - 2] Andriy Salnikov
65' [0 - 3] Michail Mysin

"Kaunas": Malinauskas (30' Stonys, (60' Hertelendi)); Radžius, Khubutia (46' Kunevičius), Bagužis, A.Sanevas (46' Tarasenka), Bartkus (70' Kšanavičius), Manchkhava (46' Zubavičius), Strakhanovich (46' Činikas); Ledesma (46' Hleb), Pehlic (46' Vyšniauskas), A.Rimkevičius (46' Beniušis)

Paskutinės rungtynės, vykusios Beleko miesto apylinkėse, su Rusijos Sverdlovsko sritį atstovaujančia "Ural" ekipa kauniečiams susiklostė nesėkmingai, ypač pirmasis kėlinys, kuriame kur kas pranašiau atrodė Rusijos futbolininkai.

"Ural" didžiąją kėlinio dalį kontroliavo žaidimo eigą, ir 10 minutę pasinaudojęs kauniečių vidurio gynėjų klaida, į baudos aikštelę įsiveržęs varžovų saugas A.Fidleris taikliu smūgiu į apatinį vartų kampą išvedė savo ekipą į priekį - 1-0.

Po poros minučių dar vieną dar kartą suklydus kauniečių gynybai netiksliai perduotas kamuolys atiteko rusų puolėjui A.Salnikovui ir šis gražiai perkelė kamuolį per šiek tiek tolokai nuo vartų išbėgusį Mindaugą Malinauską - 2-0.

Po pertraukos Lietuvos čempionų strategai į aikštę išleido gerokai atnaujintą sudėtį ir tai davė rezultatų. Kauniečiai sugebėjo perimti iniciatyvą ir ne kartą grasino varžovų vartams. Puikias galimybes pasižymėti turėjo Viačeslavas Hlebas ir Marius Činikas, po kurio smūgio kamuolys atsimušė į virpstą.

Varžovai antrajame kėlinyje sukūrė vos porą pavojingesnių epizodų, bet vieną iš jų sugebėjo paversti įvarčiu - 65 minutę pasinaudojęs dar viena gan prastai šiose žaidusios "Kauno" gynybos klaida ir gavęs skersuotą kamuolį iš aikštės krašto, varžovų puolėjas M.Mysinas vienu lietimu dar kartą nubaudė varžovus. Šįsyk kamuolį iš vartų buvo priverstas išimti kauniečių vartininkas iš Slovėnijos Mihaelis Hertelendi.

Mačas taip ir baigėsi "Ural" pergale rezultatu 3-0, o kitas tą dieną turėjęs vykti susitikimas tarp antrosios kauniečių sudėties ir vietos "Managvatspor" dėl prastos treniruočių bazės aikštės būklės neįvyko - aikštė buvo permirkusi po naktinės liūties.

"Kaunas" baigė treniruočių ciklą Turkijoje ir ketvirtadienį grįžta į Lietuvą, kur pradės rengtis artėjančioms Baltijos lygos varžyboms.