Kaune įvyko draugiškos Lietuvos teisėjų bei žiniasklaidos atstovų rungtynės © lff.lt nuotr.

Penktadienio vakarą Kaune įvyko šventinės draugiškos rungtynės tarp Lietuvos teisėjų bei sporto žurnalistų, tinklalaidžių vedėjų bei komentatorių komandų.

Emocingą susitikimą laimėjo teisėjų komanda – ji savo persvarą įrodė laimėjusi rezultatyvias rungtynes rezultatu 8:3.

Būtent teisėjų ekipa dvikovą pradėjo galingiau ir nuo pat pirmų minučių pradėjo spausti savo varžovus. Atakos viena po kitos virto įvarčiais ir jau po pirmo kėlinio rezultatas buvo 5:0 jų naudai.

Po pertraukos žaidimas šiek tiek apsilygino, savo įvarčių sąskaitą atsidarė ir žiniasklaidos atstovai, tačiau rezultatas ženkliai nesikeitė – teisėjai pelnė dar kelis įvarčius ir iškovojo solidžią pergalę.

Teisėjų komandai atstovavo ne vienas žinomas veidas – Čempionų lygos rungtynėse šiame sezone dirbę Donatas Rumšas bei Manfredas Lukjančukas, taip pat – Lietuvos aukščiausios lygos teisėjai.