Kaune įvyko integracinis profesijų futbolo turnyras „Žiemos taurė 2023“ © Organizatorių nuotr.

Gruodžio 3 dieną Kauno technologijų mokymo centro Socialinių paslaugų skyriaus stadione įvyko integracinis skirtingų profesijų 7 prieš 7 futbolo turnyras “Žiemos taurė 2023“, kurioje dalyvavo buvusių ir esamų moksleivių komandos, besimokinančios skirtingų profesijų, Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono karių, futbolo trenerių ir pedagogų komandos.

Sužaidus visoms komandoms tarpusavyje paaiškėjo, jog turnyro nugalėtojais tapo pedagogų ir futbolo trenerių komanda, antrąją vietą užėmė Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono žaidėjai, trečiosios vietos prizai atiteko, KAUTECH -Socialinių paslaugų skyriaus pirmai komandai.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Gediminas Višinskas įmušęs keturis įvarčius (Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas).

Geriausiu turnyro žaidėju tapo Ernestas Fedorčak iš pedagogų ir futbolo trenerių komandos.

Geriausiu vartininku išrinktas Edvinas Jočys (Socialinių paslaugų skyriaus antra komanda).

Turnyro komandos prizininkės ir dalyvės buvo apdovanotos Kauno apskrities futbolo federacijos įsteigtomis taurėmis ir medaliais, o geriausi žaidėjai asmeniniais prizais, kuriuos įteikė profesijos mokytoja ekspertė Vida Misevičienė.

„Pavadinčiau gražiu atsitiktinumu, kad šis turnyras surengtas gruodžio 3 d., kai minima Tarptautinė neįgalių žmonių diena. Puiku, kad prieš metus atsargiai žengtas žingsnis rengti integracinius futbolo turnyrus mūsų bendruomenėje tampa tęstiniu renginiu ir aikštelėje kviečia susiburti vis daugiau futbolo entuziastų. Specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems asmenims tai ypatingai svarbus padrąsinimas įsilieti į visuomenę ir nesijausti vienišais“, – dėstė mintis socialinių paslaugų skyriaus vedėja Giedra Sadauskienė.