Kaune kritusi „Sūduva“ liks be Europos © V. Kuralaviciaus nuotr.

Sekmadienį „Optibet A lygoje“ toliau vyko 35 turo kovos. Kauno raj. „Hegelmann“ namuose 2:0 (2:0) susitvarkė su Marijampolės „Sūduva“ ir taip palaidojo varžovų viltis kovoti dėl vietos kito sezono UEFA Konferencijų lygoje.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir pavojingomis progomis neišsiskyrė. Visgi kauniečiai įjungė aukštesnę pavarą ir per dvi minutes sugebėjo pelnyti du įvarčius.

21 minutę Alexas Souza iš kairiojo krašto atliko perdavimą į baudos aikštelės epicentrą, o ten varžovų priežiūros atsikratęs Augustinas Klimavičius smeigė tikslų smūgį galva. Lietuvos rinktinės puolėjas pelnė pirmą įvartį po penkių mėnesių pertraukos.

Netrukus „Hegelmann“ surengė žaibišką išpuolį, kuriame krito ir antrasis įvartis. Yukioshi Karahsima prasiveržė link baudos aikštelės ir galingu šūviu pataikė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Geriausią progą sušvelninti rezultatą „sūduviečiai“ turėjo 30 minutę – pavojingą Giedriaus Matulevičiaus smūgį atrėmė vartininkas, o Markui Benetai pritrūko tikslumo bandant įmušti atšokusį kamuolį šalia dešiniojo virpsto.

Po pertraukos „Sūduva“ bandė ieškoti galimybių įmušti, bet didelių grėsmių, išskyrus Simono Urbio smūgį iš arti, varžovams nesukėlė. „Hegelmann“ galėjo paversti rezultatą triuškinamu, bet Thompsono Gavi smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

„Hegelmann“ (60 tšk.) po pergalės bent laikinai pakilo į antrą vietą ir bus savo likimo kalviais paskutiniajame ture. „Sūduva“ (54 tšk.) po šių rungtynių nebeturi vilčių finišuoti pirmajame ketverte ir kitą sezoną praleis be kovų Europos turnyruose.