Kaune – šeimų futbolo turnyras ant sniego © B. Štampachova nuotr.

Lapkričio 27 dieną Kaune, Maironio lietuvių literatūros muziejaus kiemelyje, vyko šeimų futbolo šventė „Vieninga šeima“, kuriame dalyvavo šeimos iš Kauno, Kauno rajono, Kybartų.

Šeimos rungtyniavo ant pievelės į netradicinio dydžio vartus su pirmo dydžio kamuoliu. Rungtynės vyko be teisėjų, visus sprendimus priiminėjo žaidžiančios šeimos, todėl visų rungtynių metu vyravo garbingo žaidimo principas.

Renginio dalyviai turėjo ne tik galimybę mėgautis futbolo žaidimu, bet ir aplankyti Maironio lietuvių literatūros muziejų. Futbolas ir kultūra – du dalykai, kuriuos galima puikiai susieti vieną su kitu.

Futbolą galima žaisti visur ir visada, tiesiog užtenka nedidelės erdvės pasistatyti futbolo vartams ir mėgautis šiuo žaidimu su visais susirinkusiais. Visada buvo idėja renginį suorganizuoti ant sniego ir kiek netradicinėje aplinkoje, tad lapkritį iškritęs sniegas paankstino idėjos įgyvendinimą, kuris buvo planuotas žiemos metu. – pasakojo renginio organizatorius Martynas Karpavičius.

Renginio prizininkai ir dalyviai buvo apdovanoti Kauno apskrities futbolo federacijos įsteigtais prizais. Pirmą vietą iškovojo Švedai iš Ringaudų, antra vieta atiteko kauniečiams Stankaičiams, trečiąją vietą užėmė Radzevičiai iš Kybartų.

Kauno apskrities futbolo federacijos valdybos narys Algirdas Kvalkauskas džiaugiasi, jog futbolui pasirenkamos netradicinės erdvės, kuriose šeimos aktyviai mėgaujasi futbolo  žaidimu, bet tuo pačiu ir gali aplankyti muziejus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos