Kauno derbyje pergale džiaugėsi "Stumbras" (VIDEO)

Kauno „Stumbro“ futbolininkai atidarė pergalių sąskaitą 2018 metų A lygos sezone. Mariano Barreto kariauna po atkaklios kovos 1:0 (0:0) įveikė iki tol du mačus iš eilės laimėjusį „Kauno Žalgirį“.

Susitikimo pradžioje aktyviai rungtyniavo vis didesnį pagreitį įgaunantis žalgirietis Gratas Sirgėdas. Saugo prasiveržimai buvo aštrūs, o du smūgiai iš už baudos aikštelės ribų skriejo gana arti tikslo.

Antroje pirmo kėlinio pusėje aktyvesni buvo nominalūs aikštės svečiai – „Stumbro“ futbolininkai. Gana dažnas pavojus „Kauno Žalgirio“ baudos aikštelėje kildavo po perdavimų iš kraštų, bet oponentų bandymai atakuoti būdavo nesėkmingi.

Rimtas pavojaus signalas šeimininkams nuaidėjo 50-ąją minutę, kai arčiau vartų prasiveržęs Vilius Armanavičius stipriu smūgiu sudrebino virpstą. Dar po keturių minučių iš aikštės buvo pašalintas Povilas Malakas, užsidirbęs antrą geltoną kortelę.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai atsitraukė arčiau savo vartų ir gana sėkmingai gynėsi iki 68-osios minutės. Tada po pakelto kampinio buvęs „Stumbro“ gynėjas Tomas Snapkauskas apmaudžiai nukreipė kamuolį į savo vartus.

Mindaugo Čepo treniruojama ekipa metė dideles pajėgas į priekį ir atkarpomis sugebėdavo įsitvirtinti „Stumbro“ aikštės pusėje. Vis dėlto itin didelio pavojaus šeimininkų išpuoliai vartų sargui Rodrigo Josviakiui nesukėlė.

90-ąją minutę kur kas lėtesnis už Kgaogelo Sekgotą Jurijus Mamajevas buvo priverstas stabdyti Pietų Afrikos Respublikos futbolininką, o už paskutinės vilties pražangą rusas užsidirbo raudoną kortelę. Jo pasirodymas aikštėje truko vos keturias minutes.

Paskutinėmis minutėmis netrūko emocijų, „Stumbras“ neišnaudojo puikios progos pelnyti antrą įvartį, tačiau gynėjai sėkmingai susitvarkė su žalgiriečių tolimais perdavimais arčiau vartų.