„Kauno Žalgirio“ buldozeris pervažiavo „TurboTransfers“ © E. Šemioto nuotr.

Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo užbaigtas šešioliktasis turas, o šiame ture pasismagino šalies čempionai „Kauno Žalgiris“, kurie Kauno miesto sporto halėje net 15:4 nugalėjo Vilniaus „TurboTransfers“.

Rungtynes „Kauno Žalgiris“ pradėjo tarsi buldozeris ir per pirmas dešimt minučių įmušė net 7 įvarčius. Nors „TurboTransfers“ dar iki pertraukos rezultatą stengėsi sušvelninti, įmušdami keturis įvarčius, bet „Kauno Žalgiris“ taip pat pridėjo dar tris tikslius smūgius ir išlaikė užtikrintą persvarą.

Šeimininkų gretose po tris įvarčius mušė brazilai Kairo ir Wesley, o po kartą pasižymėjo Lukas Sipavičius, Lukas Sendžikas, Justinas Zagurskas ir Arthuras.

Antrasis kėlinys jau buvo ramesnis, nes „TurboTransfers“ suprato, kad laimėti jiems šiandien nepavyks, o „Kauno Žalgiris“ bereikalingų jėgų neeikvojo.

Visgi, net žaisdama taip, Kauno komanda iki rungtynių pabaigos pasižymėjo dar penkis kartus. „Pokerius“ į savo sąskaitas įsirašė Wesley ir Kairo, o dublius Lukas Sipavičius ir Justinas Zagurskas. Taip pat vieną įvartį pelnė brazilas Jandersonas.

Kitose šio vakaro rungtynėse tokio įvarčių lietaus nebuvo. Jonavos „Vikingai“ dėka Pauliaus Osausko dublio 2:1 nugalėjo Gargždų „Pramogas“, o Vilkaviškio „Bruklinas“ 1:0 nugalėjo ŠSPC „Radviliškį“. Ten vienintelį įvartį pelnė Ignas Raštutis.

„Kauno Žalgiris“ 15 : 4 „TurboTransfers“

1’ [1 : 0] Kairo

2’ [2 : 0] Arthur

3’ [3 : 0] Wesley

6’ [4 : 0] Lukas Sendžikas

6’ [5 : 0] Justinas Zagurskas

9’ [6 : 0] Kairo

10’ [7 : 0] Wesley

12’ [7 : 1] Aivaras Meškinis

15’ [8 : 1] Lukas Sipavičius

15’ [8 : 2] Tomas Bielickas

17’ [8 : 3] Jokūbas Višinskas

17’ [8 : 4] Andrius Kaulinis

18’ [9 : 4] Kairo

20’ [10 : 4] Wesley

27’ [11 : 4] Wesley

30’ [12 : 4] Justinas Zagurskas

30’ [13 : 4] Lukas Sipavičius

32’ [14 : 4] Janderson

37’ [15 : 4] Kairo

Jonavos „Vikingai“ 2 : 1 Gargždų „Pramogos“

1’ [0 : 1] Maksym Avetysian (į savo vartus)

14’ [1 : 1] Paulius Osauskas

32’ [2 : 1] Paulius Osauskas (iš 6 m.b.)

Vilkaviškio „Bruklinas“ 1 : 0 ŠSPC „Radviliškis“

34’ [1 : 0] Ignas Raštutis