„Kauno Žalgirio“ FA auklėtinis dalyvavo „Serie A“ klubo peržiūroje

Talentingiausias „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos jaunimas toliau traukia užsienio klubų dėmesį ir vyksta išbandyti savo jėgų pajėgiuose klubuose.

16-metis Adomas Užkurnys gruodį praleido Italijoje, kur dalyvavo „Serie A“ rungtyniaujančio „Pisa“ klubo peržiūroje.

A.Užkurnys Pizos miesto komandoje treniravosi su klubo U-17 ir U-19 komandomis.

2025-aisiais talentingas saugas jau spėjo debiutuoti ir FK „Kauno Žalgiris B“ komandoje ir rungtyniavo „Pirmos lygos“ pirmenybėse.

Pavasarį A.Užkurnys jau taip pat viešėjo Italijoje ir dalyvavo „Genoa“ klubo peržiūroje.

Beje, jaunasis futbolininkas taip pat yra nuolat kviečiamas į Lietuvos jaunimo rinktines.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...