„Kauno Žalgirio“ FA ir „Valencia“ stovykla dalyvius traukė ir iš užsienio

Liepos pabaigoje Kaune įvyko antroji „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos ir Ispanijos grando „Valencia“ organizuojama futbolo stovykla.

Antrus metus iš eilės organizuojama „KŽFA x Valencia CF“ stovykla šiemet pritraukė beveik 70 dalyvių, tarp kurių buvo ir iš užsienio atvykusių vaikų. Kartu su kauniečiais bei kituose Lietuvos miestuose sportuojančiais vaikais „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijoje treniravosi jaunimas iš Izraelio, Anglijos, Danijos, Norvegijos ir Belgijos.

„Džiugu, kad mūsų ryšys su „Valencia“ akademija stiprėja. Norime pasidžiaugti, kad šiemet kartu ir vėl pavyko sėkmingai suorganizuoti futbolo stovyklą ir trenerių seminarą Kaune. Tai yra tik viena iš daugybės mūsų partnerystės pusių, tad savo bendradarbiavimą ir projektus vystysime toliau“, – sakė laikinai „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos direktoriaus pareigas einantis Kęstutis Deltuva.

Visos stovyklos metu vaikai futbolo paslapčių mokėsi iš trijų atvykusių „Valencia“ trenerių, kurie šiuo metu treniruoja „Valencia“ klubo U-8, U-9 bei U-11 komandas. Jiems taip pat talkino ir „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos treneriai. Anglų kalba vykusiose treniruotėse vaikai gerino ne tik savo futbolo žinias, bet ir komunikacijos, kritinio mąstymo ar komandinio darbo įgūdžius. Stovyklos dalyvių laukė ne tik teorinės ir praktinės žinios treniruotėse, bet ir įvairūs konkursai su prizais bei kiti iššūkiai.

„Kauno Žalgirio“ futbolo akademija yra didelė organizacija ir dirba teisingu keliu, tai yra vienas iš geriausių dalykų. Matau, kad vaikų lygis yra pakankamai geras, jie yra susipažinę su mūsų metodologija ir bando viską panaudoti treniruotėse bei rungtynėse. Vidutinis vaikų futbolo lygis yra aukštas, jūs turėsite gerą ateitį tiek akademijoje, tiek šalies futbole“, – svarstė vienas iš trenerių.

Iškart po stovyklos Kauno „Žalgirio“ arenoje taip pat vyko „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos ir „Valencia“ trenerių organizuotas seminaras, kuriame dalyvavo treneriai iš įvairių Lietuvos futbolo klubų.

Seminaro metu vyko teorinės paskaitos apie „Valencia“ akademijos žaidimo stilių ir jaunųjų futbolininkų ugdymo metodiką, o praktinėje dalyje kartu su „Kauno Žalgirio“ akademijos žaidėjais vyko parodomoji treniruotė.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos