„Kauno Žalgirio“ naujokas – Prancūzijoje žaidęs puolėjas © zalgiris.lt nuotr.

Lietuvos futbolo čempionate sidabro medalius praėjusiame sezone iškovojęs „Kauno Žalgiris“ sukirto rankomis su penktuoju šio tarpsezonio naujoku. Juo tapo 30-metis puolėjas Florianas Davidas.

Prancūzijoje gimęs futbolininkas visą savo karjerą iki šiol praleido būtent šios šalies klubuose ir šiemet pradės legionieriaus karjerą.

Beje, nors gimė Prancūzijoje, nuo 2018-ųjų F.Davidas vilki Gvadelupės rinktinės marškinėlius. Per aštuonis sužaistus susitikimus jis spėjo pelnyti tris įvarčius ir atlikti du rezultatyvius predavimus.

Į Kauną patyręs žaidėjas atvyksta tiesiai iš antrosios Prancūzijos futbolo lygos. „Ligue 2“ pirmenybėse nuo 2020-ųjų naujasis žalgirietis atstovavo „Chambly“ ir „Rodez“ ekipoms.

Per 84 šioje lygoje sužaistus susitikimus atakuojančio saugo ir puolėjo pozicijoje žaidžiantis F.Davidas pelnė 11 įvarčių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dar šiame sezone Gvadelupės rinktinės narys tiksliu vienuolikos metrų baudiniu padėjo „Rodez“ ekipai iš Prancūzijos taurės turnyro eliminuoti legendinį „Saint-Etienne“ klubą.

„Kaune buvau puikiai sutiktas ir noriu padėkoti klubui už pasitikėjimą. Esu pasirengęs laimėti rungtynes ir padėti komandai siekti užsibrėžtų tikslų“, – Žalgiris.lt sakė futbolininkas.

Savo karjerą „Kauno Žalgirio“ naujokas pradėjo „Toulouse“ klube, kuriame jam teko rungtyniauti su kitu komandos naujoku Maxime Spano Rahou. Tiesa, debiutuoti stipriausioje šalies lygoje jam taip ir neteko.

Vėliau, iki papildant jau minėtus „Chambly“ ir „Rodez“ klubus antroje Prancūzijos lygoje, F.Davidas taip pat rungtyniavo trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje žaidusiose Grenoblio „Foot 38“ ir „Les Herbiers“ ekipose.

„Kauno Žalgirio“ klube 77-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais rungtyniausiantis F.Davidas Lietuvoje jau spėjo pasižymėti įvarčiu – 30-metis futbolininkas baudos smūgiu pelnė puikų įvartį kontrolinėse rungtynėse su Alytaus „Dainava“.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...