„Kauno Žalgiris“ ir „Panevėžys“ išsiskyrė taikiai © zalgiris.lt nuotr.

Šeštadienį įvyko vienerios nukeltos „Optibet A lygos“ 20 turo rungtynės. Lentelės kaimynų dvikovoje „Kauno Žalgiris“ ir „Panevėžys“ neįrodė savo pranašumo ir sužaidė lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Didelių gaisrų prie abiejų vartų nebuvo užfiksuota, tačiau kėlinio pabaigoje abi komandos turėjo neblogas galimybes įmušti.

40 minutę panevėžiečiai suklydo savo aikštės pusėje. Tuo pasinaudojęs Philippas Schellneggeris smūgiavo į apatinį vartų kampą, bet vartininkas Rafaelis Broetto pademonstravo puikią reakciją ir atrėmė smūgį. „Panevėžys“ į tai atsakė baudos aikštelėje „oro dvikovą“ laimėjusio Nasko Milevo smūgiu virš vartų.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – dominavo taktinis futbolas ir abiems ekipoms sunkiai sekėsi perimti iniciatyvą. Tiesa, „Kauno Žalgiris“ dažniau smūgiavo į vartus ir svečiams teko neutralizuoti pavojų po Martyno Dapkaus ir Nerijaus Valskio bandymų.

Antrojo kėlinio pabaigoje abi komandos pademonstravo ambicijas iškovoti pergalę, bet bandymai buvo bevaisiai. 88 minutę šeimininkų žaidėjui Jasonui Noslinui teko išmušti kamuolį už aikštės ribų po to, kai Ulysse'as Diallo jau ruošėsi iš arti smūgiuoti į vartus. Netrukus kauniečiai surengė išpuolį, kuriame R. Broetto blokavo į baudos aikštelę įsiveržusio Antono Fase smūgį.

Po lygiųjų „Kauno Žalgiris“ (57 tšk.) taškais susilygiavo su antroje vietoje žengiančiu ir vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusiu Kauno raj. „Hegelmann“. Jiems į nugarą kvėpuoja ketvirtą vietą užimantis „Panevėžys“ (56 tšk.).