„Kauno Žalgiris“ iškovojo antrą pergalę pasirengimo cikle © zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pasirengimo cikle iškovojo antrą pergalę. Roko Garasto auklėtiniai pripučiamame Kauno futbolo manieže rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipą.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą perėmė žaliai balti, o debiutui A lygoje besirengiantiems varžovams savo atsakymų teko ieškoti kontratakų metu. „Kauno Žalgirio“ žaidėjai ilgiau kontroliavo kamuolį ir su juo neleido lengvai jaustis varžovams.

Iškart po pertraukos žalgiriečiams pavyko išsiveržti į priekį, kai varžovų vartininką nuginklavo puolėjas Philipas Otele, kuriam puikų perdavimą atliko Renato.

„Hegelmann Litauen“ grasinti mėgino ne tik kontratakomis, bet standartinių padėčių metu – ten aštriai rungtyniavo buvęs žalgirietis Aurimas Raginis.

Antrajame kėlinyje dar vieną idealią progą pasižymėti turėjo Michaelas Thuique, tačiau savo progos smūgiuodamas galva neišnaudojo.

Startinė sudėtis: A.Mickevičius, Choco, M.Dapkus, R.Sadauskas, D.Putrius, Renato, K.Šilkaitis, G.Sirgėdas, P.Otele, D.Šešplaukis ir M.Thuique.

Kitas kontrolines rungtynes „Kauno Žalgirio“ futbolininkai vasario 20 dieną išvykoje žais su Viniaus „Žalgirio“ komanda.